آب و فاضلاب

آب و فاضلاب

استخراج، تصفیه و انتقال آب و همچنین تصفیه و انتقال فاضلاب از مهمترین و ضروری ترین الزامات جوامع بشری از ابتدا تا کنون بوده است به طوریکه در حال حاضر یکی از دغدغه های اساسی بشر مسئله تامین آب مورد نیاز برای کاربری های مختلف می باشد و با توجه به رشد سریع جمعیت و به طبع آن افزایش نیاز به این مایه حیات بشر تامین آن نیز مشکل تر و  ضروری تر می باشد.

 

Sluge Pumping:
با استفاده از پمپهای Rotary Lobe  شرکت Vogelsang می توان به سادگی، نسبت به پمپهای سانتریفیوژ، Progressing Cavity و دیگر پمپهای جابجائی مثبت ، عملیات پمپاژ لجن های فاضلابی با خورندگی و لزجت بالا را با بالاترین راندمان ، بدون ایجاد موج و ضربه انجام داد، مضاف بر اینکه هر گونه بازرسی و تعمیر قطعات داخلی این پمپها  بدون بازکردن و جدا کردن از خط لوله امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

 

Seawater desalination:
با توجه به افزایش چمشگیر سرانه مصرف آب در جهان و رویکرد کشورها به تأمین آب سالم و قابل شرب از دریا، فرآیند   نمک زدائی  غشائی و اسمز معکوس (RO) کاربرد بسیاری پیدا نموده است و در واحدهای RO قلب تپنده این عملیات پمپهای فشار بالا می باشند. یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده  پمپهای مورد استفاده در RO ،شرکت  Duchting  آلمان می باشد . این شرکت تولید کننده پمپهای فشار بالا وپمپهای   Seawater Intakeبا استفاده از متریالهای مقاوم در برابر خوردگی می باشد.

 

 

 

 

 

 


Water Supply & Water  treatment :
استخراج ، تصفیه ،تأمین و انتقال آب جهت مصارف شرب شهری و صنعتی یکی از مهمترین بخشهای توسعه و پیشرفت در کشورهای دنیا می باشد که دراین راستا شرکت تجهیزات دوار نوا پارت می تواند بخش قابل توجهی از پمپهای مورد نیاز در این بخش را با بهترین کیفیت تأمین می نماید.

 

 

 

 

 

Diffuser:
به منظور تصفیه فاضلاب جهت تغییر پارامترهای شیمیایی و فیزیکی و تبدیل آن به آب قابل شرب و یا قابل استفاده مجدد در مصارف صنعتی و کشاورزی یکی از ارکان اصلی و تعیین کننده موضوع هوادهی در حوضچه های انباشت فاضلاب می باشد و به این منظور شرکت تجهیزات دوار نوا پارت دیفیوزر های هوادهی از  برترین سازندگان دنیا را پیشنهاد می دهد.

 

 

 

 

 

شرکت تجهیزات دوار نوا پارت

ارتباط با ما

 3131 81 66 21 98+
3132 81 66 21 98+(Fax)

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس: تهران - بزرگراه فتح - خیابان فتح 21 - شماره 22

کدپستی: 1387845551 , صندوق پستی: 387-13865