معادن و فلزات

معادن و فلزات

صنعت معدن به عنوان یکی از صنایع مادر در کشور جزو قدیمی ترین صنایع می باشد. با توجه به نیاز روز افزون به مواد معدنی از آهن، مس، نیکل و آلومینیوم گرفته تا زغال سنگ، نمک و فسفات به عنوان خوراک صنایع دیگر، اهمیت استخراج این مواد بر کسی پوشیده نیست.

 

Coal and ore mining:
در معادن زیر زمینی مانند معادن زغال سنگ و برخی دیگر از سنگهای فلزی می بایست آبهای جمع شده در معدن را جهت جلوگیری از نفوذ به سطوح دیگر معدن به قسمتهای رو زمینی معدن پمپاژ نمود. بر این اساس شرکت Duchting آلمان با تولید پمپهای فشار بالای  Heavy  Duty و مختص کار در صنایع معدنی یکی از پیشروهای صنعت پمپ در این زمینه می باشد.

 

 

 

 

 

 

Mine  drainage:
تخلیه آب جمع شده در معادن به دلیل وجود مواد جامد و املاح معدنی مختلف که می تواند خاصیت اسیدی و خورندگی را داشته باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به منظور انتقال و پمپاژ این نوع سیالات به دلیل خاصیت خورندگی و سایندگی بالای آن استفاده از پمپ مناسب  می تواند کمک شایانی در بهره برداری مناسب از معدن داشته باشد. شرکت Duchting  آلمان در این زمینه می تواند راه حل های مناسبی به کارفرمایان پیشنهاد دهد.

 

 

 

 

 

 


Dewatering:
در معادن و صنایع وابسته، جهت پمپاژ سیالات حاوی مواد جامد به تجهیزات جداسازی و فیلتراسیون از قبیل صفحات فیلتر پرس ، تسمه ، نقاله های ثقلی و یا گریز از مرکز، می توان به طور مطمئن از پمپهای Rotary lobe ساخت شرکت  Vogelsang آلمان با طراحی منحصر به فرد استفاده نمود. این نوع پمپها به دلیل طراحی ویژه آنها دارای محاسن بسیار نسبت به دیگر انواع پمپها می باشند.

 

 


Handing abrasive slurry:
در صنایع مختلف یکی از مهمترین مسائل موجود، پمپاژ سیالات ساینده و خورنده با لزجت می باشد. انتقال این سیالات با توجه به خاصیت سایندگی بالای آنها در صورت عدم انتخاب صحیح نوع پمپ و متریال آن می تواند   هزینه های هنگفتی را به مجموعه وارد نماید. لذا شرکت  Duchting آلمان با تولید پمپ سانتریفیوژ و شرکت Vogelsang آلمان با تولید پمپهای Rotary lobe با متریالهای مقاوم و طراحی خاص می تواند راه حل مناسبی جهت انتقال این نوع سیالات ارائه نماید.

 

 

 

 

 

شرکت تجهیزات دوار نوا پارت

ارتباط با ما

 3131 81 66 21 98+
3132 81 66 21 98+(Fax)

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس: تهران - بزرگراه فتح - خیابان فتح 21 - شماره 22

کدپستی: 1387845551 , صندوق پستی: 387-13865