نفت و پتروشیمی

نفت و پتروشیمی

در صنعت نفت و پتروشیمی از فرآیند استخراج تا انتقال باید تحت شرایط گارانتی شده انجام گیرد. شرکت تجهیزات دوار نواپارت بخشی از پمپهای گریز از مرکز در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی را تأمین می نماید.

 

Process Pump:
زمانیکه با هیدروکربن با ویسکوزیته  و دمای بالا و همچنین با سیالات اشتعال پذیر به همراه گاز و ذرات جامد بسیار خورنده سرو کار داریم هر جزء باید به دقت طراحی، انتخاب و تولید شده باشد. پمپهای فرایندی یکی از مهمترین اجزاء پالایشگاهها و پتروشیمی ها هستند و به منظور کارکرد مطمئن و تضمین شده صنایع نفت و پتروشیمی کاربرد وسیع و قابل ملاحظه ای دارند.  این پمپها مطابق با استاندارد API 610 طراحی و تولید می گردند.

 

 

 

 

Drilling fluid:

 پمپهای Rotary lobe   شرکت Vogelsang  با عملکرد منحصر به فرد و طراحی ویژه قادر به مکش سیال از عمق 8 متر بوده و می توانند گل و سیالات  چند فازی حاوی ذرات جامد به همراه مایع و گاز را از گودالهای عمیق مکش نموده و به سطوح مورد نظر پمپاژ نمایند. همچنین قابلیت کار کرد خشک اینگونه پمپها بدون ایجاد  Gas Lock در سیستم پمپاژ مزیت ویژه جهت استفاده از این پمپ برای انتقال این نوع سیالات به شمار می آید.

 

 

 

 

 

Offloading / Tank stripping
پمپهای Rotary lobe شرکت Vogelsang  جهت تخلیه و پر کردن مخازن و تانکهای سوختی پیشنهاد می گردند. این نوع پمپها با خاصیت کارکردن در دو جهت در سیستم، قابلیت تخلیه و پرکردن با تعویض جهت چرخش شفت را درا می باشند که می تواند به صرفه جوئی بسیاری از  حیث  زمانی و مالی درا ین نوع عملیات  منجر گردد.
همچنین این نوع پمپها دارای NPSHA بسیار کمی بوده و می تواننند تا مقدار بسیار زیادی از حجم تانک را بدون ایجاد مشکل کاویتاسیون در پمپ مکش نمایند. که خود باعث صرفه جوئی قابل ملاحظه در مصرف انرژی و زمان می باشد.

 

 

 

 

Waste oil:
فاضلاب نفتی جزو سیالات با لزجت بالا و حاوی مواد و ذرات بسیاری هستند که این مسله انتقال و پمپاژ آن را توسط پمپهای سانتریفیوژ بسیار مشکل می نماید. با این حال پمپهای Rotary lobe ساخت شرکت  Vogelsang به راحتی و با قابلیت و اطمینان بالا  می توانند جهت پمپاژ فاضلابهای نفتی و روغنی مورد استفاده قرار گیرند مضاف بر این که این نوع پمپها مزیت تعمیر و تعویض قطعات داخلی پمپ بدون جدا کردن پمپ از خط لوله را نیز دارا هستند.

 

شرکت تجهیزات دوار نوا پارت

ارتباط با ما

 3131 81 66 21 98+
3132 81 66 21 98+(Fax)

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس: تهران - بزرگراه فتح - خیابان فتح 21 - شماره 22

کدپستی: 1387845551 , صندوق پستی: 387-13865