شیمیایی و سایر صنایع

شیمیایی و سایر صنایع

Chemical liquid:
محصولات شرکت تجهیزات دوار نواپارت با تنوع در نوع پمپ (سانتریفیوژ و جابجائی مثبت) وانواع متریال   ( از پلیمر تا Super Duplex) می تواند اکثر سیالات شیمیای مورد استفاده در صنایع را  جهت پمپاژ پوشش داده و بهترین گزینه را جهت کاربری مورد نظر مشتریان ارائه نماید.

 

 

 

 

 


High Viscous liquid:
پمپاژ و انتقال سیالات دارای ویسکوزیته بالا به دلیل خاصیت لختی و لزج بودن آن می بایست به وسیله پمپهای جابجایی مثبت انجام گیرد که در این خصوص محصولات شرکت Vogelsang آلمان می تواند بهترین انتخاب جهت پمپاژ اینگونه سیالات باشد.

 

 

 

 

 

 

SICcast ® solution:
شرکت Duchting   آلمان با توجه به سابقه طولانی درطراحی و تولید پمپهای سانتریفیوژ با آلیاژهای خاص و مقاوم و باعنایت به تجربه و تحقیق  در زمینه مواد مناسب جهت پمپاژ سیالات خورنده و ساینده اقدام به تولید آلیاژ منحصر به فردی از ترکیب  سیلیکون کاربید و رزین اپوکسی به نام SICcast نموده است که دارای خواص ویژه و مقاوم در محدودۀ وسیعی از خورندگی و سایندگی بوده و می تواند جهت کاربرد در صنایع مختلفی که نیاز به پمپاژ سیالات خورنده و ساینده دارند مورد استفاده قرارگیرد.

 

 

 

 

 

Molasses
به طور معمول پمپهای دنده ای جهت پمپاژ انواع ملاس استفاده می شوند اما استفاده از این نوع پمپ دارای محدودیت در مقدار مواد جامد در ملاس بوده  و باعث افزایش میزان برش و دمای سیال می گردد. همچنین نشتی در این نوع پمپها با توجه به پدیده کریستالیزه شدن ملاس بسیار شایع می باشد .
لذا  استفاده از پمپهای  Rotary lobe  شرکت Vogelsang می تواند بهترین گزینه جهت انتقال هر نوع ملاس و با بیشترین غلظت بوده و کریستالیزه شدن سیال نیز محدودیتی در کاربرد آن ایجاد نمی نماید.
همچنین افزایش دمای سیال نیز نمی تواند محدودیت جهت استفاده ایجاد نموده و نگهداری اینگونه پمپها بسیار ساده و کم هزینه تر است.

 

 

 

 

 

 

شرکت تجهیزات دوار نوا پارت

ارتباط با ما

 3131 81 66 21 98+
3132 81 66 21 98+(Fax)

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس: تهران - بزرگراه فتح - خیابان فتح 21 - شماره 22

کدپستی: 1387845551 , صندوق پستی: 387-13865